• Zaterdag 11 april jl. droeg in het LiterCafé tot ieders genoegen Mieke van Zonneveld haar Izebel-gedichten voor (een drietal gedichten dat onlangs verscheen in Liter 120). Mieke van Zonneveld is dichter, essayist en docent Nederlands. Als nieuwe poëzieredacteur van Liter werd ze door eindredacteur Tim Pardijs warm welkom geheten.
Ook dichter en kunstcriticus Maarten Buser bracht eigen werk ten gehore. Hij koos voor de prozagedichten ‘Uitchecken voor 11.00 uur’. Liter 118 werd met deze gedichten verrijkt.
Ten slotte was er een welgemeend welkomstwoord voor onze nieuwe voorzitter, Mark Buck, en werd door bestuurslid evenementen Laura de Bie de najaarseditie van LiterCafé aangekondigd én een zowel muzikale als literaire middag op 14 november, georganiseerd door Liter met het Aquinokoor van de Dominicanenkerk te Zwolle. Op deze middag zal voor Willem Jan Otten (adviserend redacteur van Liter) een hoofdrol zijn weggelegd.

▲ Tim Pardijs verwelkomt

▲ Mieke van Zonneveld en Maarten Buser dragen voor