• Op 10 april vond de presentatie plaats van de debuutroman Wie ik ben van Levi Jacobs, onze hoofdredacteur. Boekhandel Athenaeum aan het Spui te Amsterdam bood gastvrij onderdak aan de toegestroomde familie en aan de vrienden, collega-schrijvers, mede-redactieleden en andere belangstellenden.
Na veel lovende woorden door redacteur Marijn Hogenkamp van uitgeverij Atlas Contact, werd het eerste exemplaar door Levi overhandigd aan vriend en dichter Dennis Faase. Tot besluit van de feestelijkheid kon onder het genot van een nootje en drankje Wie ik ben aan Levi worden voorgelegd ter signering.
De autobiografische roman is – zo vermeldt de cover – ‘een woest boek’ waarin herinneringen zich aan de hoofdpersoon opdringen, ‘aan Levi’s excentrieke familie, zijn strijd met erkenning en geloof, en vooral aan zijn grote liefde Vic [en haar droevige ogen]’.
Het bestuur en de redactie van Liter feliciteren Levi van harte met deze mijlpaal.
• Op 11 april ging programmamaker Rokhaya Seck in De Balie met Levi Jacobs over zijn roman in gesprek. De thema’s depressiviteit, religie, lichamelijkheid, hoop en destructiviteit vragen om een doorgaande literaire verkenning.
Kijk en luister hieronder het openhartige gesprek terug. Het programma begint bij 6:41.
• Foto’s boekpresentatie
• Lees hier een combi-recensie over Wie ik ben door redacteuren van Liter